**** a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych

Czy lek **** (lek przeciw wzdęciom) wpływa na działalność tabletek antykoncpecyjnych. **** został wzięty 1,30 h przed tabletką antykoncepcyjną.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Nie ma interakcji pomiędzy wymienionym przez Panią lekiem a tabletkami antykoncepcyjnymi. Ich działanie nie zostało więc z pewnością osłabione przyjęciem tego preparatu.

Pozdrawiam serdecznie!