Zażywanie suplementów diety z oleju kokosa

Dzień dobry, uprzejmie zapytuję w jaki sposób przyjmować suplementy z oleju kokosa? (tabletki) wskazane jest na czczo czy po posiłku lub w trakcie?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

wszelkie suplementy dopuszczone w Polsce do obrotu powinny mieć etykietę z zaleconą ilością i zalecanymi porami przyjmowania-proszę apytać producenta, ja tego suplementu nie polecam pacjentom, może inny dietetyk Pani podpowie.

Pozdrawiam