Zbyt długie stosunki z mężem

Witam.Mam dość nietypowy problem ze swoim partnerem gdyż część kobiet zapewne chciałoby go mieć.Mianowicie chodzi o zbyt długi seks.trwa średnio 2,5-3 godz i czasem nie kończy sie wytryskiem u partnera. Na początku zwiazku byłam z tego zadowolona lecz po 4 latach męczy to mnie jak i jego. Zaznaczę że jest on zdrowy gdyz badal sie niedawno urologa i mowil mi ze odkad pamieta mial taki problem. Rozmawialam z nim ale On mowi ze nie wie czemu tak sie dzieje a ja chcialabym mu pomoc.prosze o porade.

Dzień dobry!

Czy partner ma kontrolę nad momentem wytrysku? Czy zdarzało się, że był w stanie wcześniej osiągnąć wytrysk? Co sprawia, że ostatecznie osiąga wytrysk?
Czy ma większą kontrolę nad wytryskiem podczas masturbacji?

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!