Zbyt wysoki poziom cukru przy nadwadze

kolega zmierzył mi poziom cukru - za dużo :( bo aż 345 - mam nadwagę. Czy istnieje sposób by zbic cukier bez koniecznosci lezenia szpitalnego, czyli by moc nadal pracować ?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, cukier zbije Pan lekami ( recepta od lekarza), jeżeli Pana stan zdrowia jest dobry nie ma potrzeby hospitalizacji i będzie Pan mógł pracować dalej. Pozdrawiam

Witam, na początek zachęcam do zrobienia badania laboratoryjnego krwi- glukozy na czczo. Po takim badaniu będzie można stwierdzić precyzyjniej czy istnieją problemy ze stężeniem glukozy we krwi. Wówczas będzie można sprecyzować konkretne zalecenia żywieniowe, które będą odnosić się do stanu zdrowia.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na moją stronę www.diet-coaching.xaa.pl

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska