Przybieranie na wadze i wysoki poziom cukru we krwi

Witam , mam 21 lat w ciagu 2,5 roku przytyłam 35 kg, byłam u lekarza i z tarczycą jest wszystko wporządku, musze powiedziec tez ze wcale duzo nie jem, chodze na spacery z pieskiem dluzsze, wiec aktywne mam zycie.. rok temu jak robiłam badania do pracy to pobierali mi krew i lekarka mowila ze ma za wysoki cukier ale to nic powaznego. czy mam isc do jakiegos innego lekarza???? chodziłam tez do dietetyczki stosowałam sie kazdej diety jaka mi podała ale nawet nie drgeło na wadze czy cos jest nietak?

Droga Pani!

Możliwe, że w Pani żywieniu występują nierawidłowości, których nie potrafię wywnioskować po tym opisie. Jeżeli chciałaby Pani poddać się analizie żywieniowej, to mogę wykonać ją dla Pani za pomocą kontaktu mailowego.

Zachęcam także, aby udać się do lekarza i poprosić o skierowanie na badania: morfologia, poziom cholesterolu, cukier, ewentualnie badanie moczu. Warto za jedną wizytą sprawdzić stan zdrowia. Jeżeli pojawią się u Pani dalsze problemy z wysokim poziomem cukru, to może byćPani skierowana na dalsze badania w tym celu, m.in. na test obciążenia glukozą.

Bardzo istotna jest również historia chorobowa Pani rodziny - jakie jednostki występowały u rodziców, rodzeństwa, dziadków, ewentualnie cioć i wujków.

Dodam także, że dietetyk dietetykowi nie jest równy i jeżeli dotychczas nie potrafił Pani pomóc i weryfikować jadłospisu, to warto spróbować innej osoby.

Zapraszam do kontaktu, pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl