Zawroty głowy i niski poziom cukru we krwi a zdrowe odżywianie

Witam.Miesiac temu bylam u lekarza rodzinnego ktory stwierdzil ze mam niski cukier we krwi.Dostalam jedynie kropelki ktore maja "dodac mi energii".Mam zawroty glowy, czasem nawet takie ze musze kilka sekund przystanac bo nic nie widze.Czy zdrowe odzywianie pomoze, czy musze udac sie jeszcze do innego lekarza?

Droga Pani!

Zachęcam przede wszystkim do zmian w żywieniu. Odpowienio zbilansowana dieta i dodatkowa aktywność fizyczna (chociażby w postaci spacerów na świeżym powietrzu) zdecydowanie powinny Pani pomóc, o ile nie występują u Pani inne jednostki chorobowe. Należy skupić się przede wszystkim na spożywaniu śniadań, regularnym spożywaniu kolejnych posiłków oraz na piciu min. 2 l wody mineralnej dziennie. Zachęcam także do zwracania uwagi na jakość spożywanych produktów.

Jeżeli jest Pani zainteresowana dodatkowymi informacjami na temat zmian, które może Pani wprowadzić do codziennego życia, to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl