Tryb pracy a spożywanie śniadań

Dobry wieczór, mój problem polega na tym ze mam problemy ze śniadaniami. Tryb pracy wymaga ode mnie ze późno kończę na jadam się wieczorami gdzie i tak nie tyje a bardzo bym chciała natomiast nie mam ochoty na śniadanie. Najwczesniej jadam o godz 13. Jak wymusić apetyt proszę o porade

Droga Pani!

Problemy z jedzeniem śniadań wynikają najprawdopodobniej z faktu późnego jedzenia kolacji poprzedniego dnia. Wieczorami i nocą metabolizm jest znacznie bardziej spowolniony niż rano lub we wcześniejszych godzinach. Bardzo dobrze, że Pani nie tyje, jednakże nie jest to równoznaczne z tym, iż nie przeciąża Pani swojego przewodu pokarmowego. Zachęcam do zmiany nawyków żywieniowych, oczywiście nie zbyt gwałtownie, bo szybko się Pani zniechęci. Jeżeli potrzebowałaby Pani pomocy w odnalezieniu dokładnej drogi do zmian żywienia, to chętnie pomogę. Zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl