Zdeformowanie brzucha po operacji usunięcia torbieli jajnika

Witam. 3Tyg temu mialam operacje polegajaca na wycieciu torbieli, ktora pekl i rozerwal jajnik, za posrednictwem cc. Fizycznie czuje sie swietnie. Poza jednym. Przed operacja mialam troche otluszczony brzuch. Jednak teraz jest bardzo dziwny. Blizna uformowala dol nad ktorym wisi tluszcz brzucha. Wyglada to okropnie. Czy brzuch wroci do swoich rozmiarow czy mam wymieniac garderobe?

Najlepiej zgłosić się na kontrolę do lekarza przeprowadzającego zabieg lub chirurga plastycznego. Na podstawie samego opisu nie można odpowiedzieć na Pani pytanie.

Proszę omówić ten temat z operatorem! Ja nie widziałem zmiany przed operacją,nie znam przebiegu operacji ani jej efektu końcowego - nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie! zż