Zdiagnozowanie żylaków kończyn dolnych

Mam 32 lata choruje od 2007roku diagnoza była na początku żylaki kończyn dolnych.Po około 2lat puźniej niewydolność żylna ze szkodliwością od piszczelową od łydki do podłudzia.Dziś rozpoznanie brzmi stan po zakrzepowy znawracającą zakrzepicą.Brałam z kilkoma miesiącami przerwy leki zastrzyki fraxiparine0,6miligram również Klexane to pomaga nie nadługo teraz po 7latach udało się otrzymać skierowanie do stałego lekarza Angiologa.Obięcie leczeniem specjalistycznym.Nadmieniam że zaczełam chorować w

Witam. Tego typu objawy pojawiające się u osoby młodej w każdym przypadku wymagają specjalistycznego leczenia i diagnostyki.