Zdrada kobiety w ciąży

Jestem w 28 tyg ciąży i ciągle płacze bo Mój mąż od 3 m-cy mnie zdradza.Powiedziałam mu że o wszystkim wiem a on miał z tym skończyć.I niby skoczył ale ja straciłam do niego zaufanie i nie wiem czy mam mu wierzyć. Bo jakby tak było to by starał się zeby wszytstko naprawić.Jak on przychodzi do domu to zamiast się starać to jest zły. Co ja mam robić. Tylko prosze nie pisać zebym poszła do psychologa bo zamierzam się tam udać oraz że powinnam isc na terapie małżeńską bo na to to mój mąż się zgodzi.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Odzyskanie zaufania do zdradzającego partnera jest niezwykle trudnym i długim procesem. Zaburzone zostało poczucie bezpieczeństwa osoby zdradzanej, czyli jedna z podstawowych potrzeb. Najważniejsze w tym okresie są szczere rozmowy, które pozwolą Państwu na poznanie własnych odczuć, lęków, uwrażliwią na stan drugiej osoby. Czy mąż tłumaczy co wywołuje jego złość? Myślę, że w tej chwili to jest najważniejsze pytanie, na które powinien odpowiedzieć.