Zdrada męża z prostytutkami a ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi

Witam . Moj maz sypia z prostytutkami oczywiscie nigdy mi się nie przyznał ! ,lecz znalazłam portale ktore ewidetnie mowia same za siebie!.Powstaje pytanie czy jakaś choroba moze przejść na mnie? , jaka mam pewność ze taki przypadkowy sex jest bezpieczny Dodam ze juz nie sypiamy ze soba od ponad 3 tygodni ., pytanie jesli nie bede sypiała z mezem to unikne tych chorób ? ,czy wszystkie przenoszone są tylko drogą płuciową ?

Witam serdecznie

Korzystanie z portali seksualnych nie oznacza jeszcze, że mąż korzysta z usług pań do towarzystwa, ale może świadczyć, że potrzebuje uwagi, której szuka u przypadkowo poznanych pań z którymi rozmawia czy pisze, a jeśli skorzystał z usług, to na pewno taki seks nie jest bezpieczny i warto by było by mąż i Pani się przebadali , żeby uzyskać pewność. Warto też szczerze porozmawiać z mężem jeśli się pogubił, bo może też potrzebuje pomocy.
Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska terapeuta