Zdrętwienie rąk i mrowienie

Żaden lekarz niestety nie zdiagnozował mnie. Od kilku miesiecy żyje z zdrętwiałymi rękoma (głównie dłonie i palce), ciągle mrowieją i sztywnieją, oprócz tego mam obrzeki na dłoniach i stopach, napuchnietę żyły i guzy na kościach. Leki i fizykoterapia nie pomogły. Szukam pomocy by normalnie żyć wkońcu...

Proponuję przeprowadzić badania krwi, zwłaszcza pod kątem chorób reumatycznych. Tymczasowo proszę unikać obciążania rąk (ciężka praca fizyczna). Fizjoterapia powinna pomóc, ale musi być właściwie dobrana i wykonana. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki