Zejście paznokcia po długotrwałym stosowaniu odżywki

Mam 18 lat i jestem dziewczyna. Po dlugim stosowaniu odzywki do paznokci zszedl mi paznokiec. Wtedy dopiero dowiedzialam sie co ta odzywka robi po dluzszym stosowaniu. Paznokiec jest to drugi z rzedu palec u nogi. Ladnie odrosl i wyglada jakby nic sie nie dzialo,.ale kiedy spojrzec od spodu wyglada fatalnie. Tak jakbym miala grzybice. Skora jest tam zrogowaciala, postrzepiona, paznokiec od sposu jest grubszy od innych. Co z tym zrobic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Sytuacja powinna powrócić do normy w najbliższym czasie. W przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta u specjalisty dermatologa.