Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zejście paznokcia po długotrwałym stosowaniu odżywki

Mam 18 lat i jestem dziewczyna. Po dlugim stosowaniu odzywki do paznokci zszedl mi paznokiec. Wtedy dopiero dowiedzialam sie co ta odzywka robi po dluzszym stosowaniu. Paznokiec jest to drugi z rzedu palec u nogi. Ladnie odrosl i wyglada jakby nic sie nie dzialo,.ale kiedy spojrzec od spodu wyglada fatalnie. Tak jakbym miala grzybice. Skora jest tam zrogowaciala, postrzepiona, paznokiec od sposu jest grubszy od innych. Co z tym zrobic?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Sytuacja powinna powrócić do normy w najbliższym czasie. W przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta u specjalisty dermatologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy