Żel do USG jako lubrykant przy stosunku

Witam. Czy częste stosowanie "żelu do usg" jako lubrykantu przy stosunku, ma znaczenie na zdrowie intymne? Czy mogę sobie zaszkodzić, używając go do stosunku?

Dzień dobry!

Żel do USG dopochwowego, który może służyć również do użytku wewnętrznego jest bezpieczny dla zdrowia. Prawdopodobnie ma podobny skład jak apteczne lubrykanty, które są bezbarwne, bezwonne, hipoalergiczne itp. Warto jednak, aby na to pytanie odpowiedział również lekarz, znający dokładny skład produktu.

Pozdrawiam!

Żel do USG jest do USG.
Lepiej nie eksperymentować i nie oszczędzać paru groszy na miłości...
Pytanie powtarza się.
Pozdrawiam. JW.