Stosowanie żelu intymnego

Witam, od kilku tygodniu uprawiamy z chłopakiem petting ale mamy problemy z wprowadzeniem członka do pochwy. Nie sypialiśmy jeszcze ze sobą ale byli inni partnerzy przed nami. i moje pytanie brzmi czy żele intymne można stosować kilka godzin wcześniej przed stosunkiem czy najlepiej jak juz zaczynamy, dziekuje pozdrawiam

Wystarczy go stosować raz na trzy dni. Dostepny w aptekach.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry.

Na każdym żelu intymnym powinien być opis dotyczący jego stosowania. W zasadzie jednak stosuje się je bezpośrednio przed współżyciem.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Lubrykanty stosuje się podczas stosunku. Użyty kilka godzin wcześniej może wyschnąć, pozostać na bieliźnie, ubraniach, dawać poczucie dyskomfortu i nie spełni swojej roli podczas zbliżenia.

Pozdrawiam!