Zerwanie z masturbowaniem a brak erekcji

Witam, mam 18 lat i czesto sie masturbowałem od 5-6 klasy podstawówki. Poznałem taką jedną i postanowiłem to zmienić. Przestać zupełnie i także oglądania filmów pornograficznych. A naprawdę dużo ich ooglądałem. Było ciężko wytrzymać przez pierwsze 2 tygodnie. A potem coś się zmieniło. Po 3 tygodniach ochota na masturbowanie się zniknęła. Teraz, po miesiącu wgl nie mam ochotya robienie tego. I nie mam erekcji dziennych, spontanicznych. I wgl ich już nie mam. Nie podniecam się. Co mam robić?

Ze względu na Pana niepokój i brak doświadczenia może lepiej skorzystać z konsultacji lekarza. W Toruniu jest np. dr Fronczek (także w Bydgoszczy).
Pozdrawiam. JW, Poznań.