Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zerwanie z masturbowaniem a brak erekcji

Witam, mam 18 lat i czesto sie masturbowałem od 5-6 klasy podstawówki. Poznałem taką jedną i postanowiłem to zmienić. Przestać zupełnie i także oglądania filmów pornograficznych. A naprawdę dużo ich ooglądałem. Było ciężko wytrzymać przez pierwsze 2 tygodnie. A potem coś się zmieniło. Po 3 tygodniach ochota na masturbowanie się zniknęła. Teraz, po miesiącu wgl nie mam ochotya robienie tego. I nie mam erekcji dziennych, spontanicznych. I wgl ich już nie mam. Nie podniecam się. Co mam robić?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Pocałunek

Należy także wziąść pod uwagę, czy rzeczywiście "taka jedna" jest atrakcyjna dla Pana.
Ze względu na Pana niepokój i brak doświadczenia może lepiej skorzystać z konsultacji lekarza. W Toruniu jest np. dr Fronczek (także w Bydgoszczy).
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy