Zespół policystycznych jajników i bóle podczas okresu

Dzień dobry byłam ostatnio u endokrynologa.stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników.zapisał mi yasminele ale powiedział że mam kupic zamiennik o tym samym skladzie bo jest tańszy. Kupilam Vibin mini.wzięłam pierwsza tabletke pierwszego dnia krwawienia . teraz mam bolesną miesiaczkę i nieregularna.dodam że zawsze miałam bolesne i nieregularne miesiączki nie biorąc zadnych tabletek antykoncepcyjnych. Czy to jest normalne przy tych tabletkach bóle i nieregularnie miesiączki czy to minie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.