Zespół policystycznych jajników i leczenie szpitalne a dzień cyklu

Dzień dobry. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoznaniem zespołu policystycznych jajników. Ma znaczenie czy pojdę do szpitala w 3,4,5,6 dniu cyklu? Mam nieregularne cykle i umówiony termin pobytu w szpitalu i obawiam się, ze nie uda mi się zrobić tych badań bo słyszałam ze to musi być 5-6 dzień cyklu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza zlecającego skierowanie do szpitala aby ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.