Zgrubienia w piersiach po karmieniu piersią

witam! sześć miesięcy temu urodziłam dziewczynkę,karmię piersią i niedawno zauważyłam u niej że ma jakieś zgrubienia jak by guzki na piersiach pod sutkami co to oznacza.i co z tym ewentualnie zrobić

Witam! Niestety pełna ocena zmian nie jest możliwa bez przeprowadzenia badania klinicznego. Dziecko powinien obejrzeć pediatra.