Zgrubienie i guzki w miejscu cesarskiego cięcia

Witam . Moje dziecko ma 8 miesiecy poród przez cesarske ciecie z braku czasu niebyłam na wizycie kontrolnej Rana po cesarce zagojona lecz przy dotykaniu prawej strony wyczuwalne guzy sporej wielkosci . Od tygodnia boł nerek i krew w moczy okropny ból przy oddawaniu moczu a teraz ból niewiem dokładnie gdzie ale prawa stona mniej wiencej tam gdzie sa guzy nie moge siadac ,chodzic co chwile takie jak by skurcze ból chwilowy, czesty niekiedy mocno odczuwalny . Co robic ?? i co to moze byc cos

Bez bezpośredniego badania nie określę z czym są związane Pani dolegliwości, gdyż przyczyn może być wiele, a guzki mogą mieć różne pochodzenie. Zapewne konieczne okaże się wykonanie USG powłok brzusznych i jamy brzusznej oraz badania laboratoryjne głównie badanie ogólne moczu. O wszystkim zadecyduje po bezpośrednim badaniu lekarz.

Witam , gratuluję odpowiedzialności!!! "nie byłam na wizycie kontrolnej z braku czasu"!!! Czy jest coś ważniejszego dla Matki niż zdrowie Jej dziecka i JEJ ZDROWIE??? Konieczna PILNA wizyta u ginekologa!!!!!!! i ew. chirurga! z.żurawski