Aktywne węzły chłonne jamy brzusznej, wnęk płuc i okolicy lewego obojczyka

Witam Jestem chora od 4 lat na raka odbytnicy jestem w trakcie brania chemii , 21.12.2016 odebrałam wynik badania pet o to wnioski w nim zawarte : "Aktywne węzły chłonne jamy brzusznej, wnęk płuc i okolicy lewego obojczyka, guzy powłok jamy brzusznej oraz ogniska w miąższu obu płuc i prawej kości łonowej o cechach aktywnego procesu rozrostowego-niewielkiego progresja w porównaniu z badaniem poprzednim (12/07/2016).Czy guza na kości łonowej można zoperować?

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczna jest ocena w badaniu bezpośrednim i sprawdzenie jakie sa warunki operacyjne.