Zmiana ogniskowa na USG jamy brzusznej

Wczoraj byłam na USG jamy brzusznej i mam taki -opis zmiany ogniskowej w USG i proszę o poradę gdzie się z tym udać i czy w przyszłości może być groźne dla zdrowia?:W połowie odległości między pępkiem a spojeniem łonowym pod powłokami obecna zmiana ogniskowa o charakterze torbieli 16 na 12 mm odpowiadająca torbieli sieciowej.

Witam serdecznie,

Proszę udać się z wynikiem badania USG do lekarza zlecającego badanie lub lekarza rodzinnego w celu konsultacji.

Pozdrawiam.