Bóle brzucha po prawej stronie i USG jamy brzusznej

Z powodu bólu brzucha po prawej stronie pępka mialam robione usg 13 grudnia wynik:po prawej stronie pępka wąska przestrzeń płynowa szerokości 4 mm na granicy powłok i jamy brzusznej ciągnąca się od pępka na prawo ku górze. Wynik CRP wynosił 30 ale spadł do 12,2 nie miałam wymiotów i biegunki. Następne usg brzucha było 17 grudnia : na prawo od pępka i tuż poniżej pojedyńcza poszerzona pętla jelita cienkiego z perystaltyka szerokości do 1.5 cm. Brak wolnego płynu ani innej zmiany patologicznej.

Taki wynik USG jamy brzusznej nie wskazuje na nic niepokojącego tym bardziej, że CRP znacznie spadło. Nie ma powodu do niepokoju. Proszę uspokoić się. Wszystko jest w granicach normy.