Guz w okolicach prawej strony brzucha

Witam ,mam pytanie mój ojciec ma guz dość duży w okolicy prawej strony brzucha poniżej pępka ,kilka lat temu przeszedł operację usunięcia śledziony oraz uwolnienie zrostów na jelitach.Guz jest przy dotyku bolesny ogólnie nie boli czuje ciężar w środku brzucha są także częste zaparcia.Boli najczęsciej rano.Co to może być?Proszę o odpowiedz

Witam , niestety moje umiejętności nie sięgają tak daleko! Nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego bez zbadania pacjenta!!! proszę udać się do chirurga! z.żurawski