Co oznaczają aktywne metaboliczne niepowiększone węzły chłonne?

Witam, bardzo proszę o interpretacje wyników badania PET. ROZPOZNANIE KLINICZNE ; rak płuca lewego. Stan po operacji (02.2016)po cht. (06.2016) KLATKA PIERSIOWA: aktywne metaboliczne niepowiekszone węzły chłonne: Przytchawicze górne prawe SUV max 7,5, Położony do przodu od rozdwojenia tchawicy SUV max 14,6 Miernie pobudzone metaboliczne węzły chłonne w obrębie obu wnęk płynnych, przy ZGG oraz oraz podostrogowy SUV max 4,3. Pobudzenie metaboliczne w obrębie zmian zwloknieniowych zwlaszcza

W takiej sytuacji należy dążyć do sprawdzenia zmiany aktywnej metabolicznie, najlepiej badaniem mikroskopowym metodą biopsji.

pozdrawiam