Zgrubienie na brzuchu a przepuklina

witam odpowiedzial pan mi na pytanie , a dodam jeszcz ze usg i lekarze nie widza przepukliny a czuje jakies zgrubienie od jakiegos czasu na brzuchu z lewej strony i pobolewa mnie czasem takie kucie kolo pepka . wczoraj bylem u masazystow fizioterapelty i po takim zabiegu czulem sie lepiej guzem zginal ale pojawil sie spowrotem dzisiaj , ten guzek jest jakby na miesniu czy to jakies pekniecie miesnia czy cos moze tak byc ? a moze byc przepuklina ? po jakim czasie przepuklina wychodzi na wierzch?

Witam. Guzek to zawsze rzecz niepokojąca. Jeśli badanie USG jest negatywne, to po pewnym czasie należy powtórzyć. Proszę zaobserwować, czy powiększanie się guzka ma związek z cyklem miesięcznym. Całość obrazu musi okresowo kontrolować chirurg - nie ma rady zapraszam do gabinetu ;)

Nie potrafię powiedzieć nic konkretnego na odległość W-wa - Kutno , bez zbadania pacjenta!!! Ponownie proponuję zgłosić się do chirurga!!! zż