Czy przepuklina pępkowa może powodować burczenie w jelitach?

Dzień dobry pisałam w poprzednim pytaniu na temat przepukliny pępkowej(8mm) twardy guzek pod skora kolo pepka czy może powodować dolegliwości? mam powierchowne zapalenie zoladka i Helicobakter mam leczenie,ale nie zastosowałam ich ponieważ jest ich dużo a obawiam się skutkow ubocznych.Tetracyklinum mam 4razy po 2 tabletki to za duza dawka dobowa? najbardziej niepokoi mnie ta przepuklina?Czy taka przepuklina może powodować nawet burczenie jelit? Bardzo proszę o odpowiedz.Dziękuje

Witam , nie potrafię odpowiedzieć na ta wiele pytań na raz!!! Prosze zwrócić się do lekarza rodzinnego lub do chirurga!!! z.żurawski