Czy te drgania to skutek przepukliny?

Dzień dobry mam zapalenie zoladka i helicobakter i stwierdzona przepuklinę niewielka rozworu przełykowego i przepuklinę pępkową(8mm) po przeluknieciu pokarmu czuje dyskonfort nad pępkiem i taką uwypuklajaca się kulke na pekiem pod skora i czasem takie drgania w środku i burczenie proszę mi powiedzieć czy to przez przepuklinę,czy cos innego? Dziekuje

Witam , nie potrafię na odległość,bez zbadania pacjentki postawić jakiegokolwiek podejrzenia! Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem zaplanowania odpowiednich badań i/lub skierowanie do odpowiedniego specjalisty! z.żurawski