Zgrubienie na wewnętrznej stronie przedramienia

Witam. Przed ok 3 tygodniami zauważyłam na prawym przedramieniu, po jego wewnętrznej stronie zgrubienie/guzek, jakby w mięśniu. Kiedy napnę te mięśnie, wyraźnie widać ów guzek i jest on wyraźnie wyczuwalny. Nie można go przesuwać. To konkretne miejsce nie jest bolesne, ale czasem dokucza mi ból całego przedramienia, jakby w kości. Około 2 miesięcy temu zaczęły się u mnie bóle kostne - plecy, ręce, nogi..Odczuwam dużą męczliwość nóg i rąk.Podstawowe badania krwi w normie. Co to może być?Dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę powinien ocenić lekarz POZ podczas bezpośredniej wizyty. Ze względu jednak na bóle stawowe oraz inne objawy, najpewniej konieczna będzie konsultacja reumatologiczna.