Zgrubienie na zastawce serca a ognisko hyperechogeniczne

witam chciałam zapytac o te zgrubienie na zastawce serca to dlaczego lekarz nie powiedzial ze to ognisko hyperechogenniczne i nie zagraza to dziecku tylko znow wyslal na badanie usg.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, bez dostępu do pełnego opisu badania i informacji na temat stanu klinicznego dziecka nie można odpowiedzieć na zadane pytanie.