Zgrubienie na zastawce serca a ognisko hyperechogeniczne
witam chciałam zapytac o te zgrubienie na zastawce serca to dlaczego lekarz nie powiedzial ze to ognisko hyperechogenniczne i nie zagraza to dziecku tylko znow wyslal na badanie usg.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam, bez dostępu do pełnego opisu badania i informacji na temat stanu klinicznego dziecka nie można odpowiedzieć na zadane pytanie.