Zgrubienie po wycięciu kieszonki zęba

W styczniu córka /23 letnia/ miała wyciętą kieszonkę patolog przy zębie.i po tym krew przestała lecieć.Ale od pewnego czasu zaczyna się wszystko od nowa zgrubienie i wydobywająca się krew.I niewiem czy zawroty głowy mogą być od tego zęba ,bo narzeka ,żę się kręci jej w głowie.

Wskazane jest ponowne badanie stomatologiczne, rtg okolicy objętej stanem chorobowym. Jeżeli to ząb 8 to czy ma on możliwość wyrżnięcia, jeżeli inny..nie wiem który należy postawić właściwą diagnozę.