Zgrubienie pod pachą u 38-latka

Z lewej strony pod pachą zrobiło mi się nieduże zgrubienie teraz powiększyło się do wielkości wiśni jest lekko czerwone i zaczyna się skóra łuszczyć a do tego boli wizytę u dermatologa mam dopiero 3 IX co mogę zrobić sama Dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże zapalne. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.