Ropne wypyski pod pachą

Od dłuższego czasu pod jedną pachą robią mi się ropne bardzo bolące wypryski otoczone czerwoną zapalną otoczką po których zostają blizny . Co to może być jak to leczyć . Dodam że o higienę dbam

Witam! Opisane zmiany mogą być tzw. czyrakami i wymagać wdrożenia antybiotykoterapi. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi dokładne badanie i wdroży odpowiednie postępowanie.