Zgrubienie pod żołędzią penisa

Witam, mam następujący problem, bowiem cztery miesiące temu po masturbacji zauważyłem zgrubienie pod żołędziem swojego penisa. Od tamtego czasu zgrubienie powiększało się tworząc pierścień wokół penisa. Przy wędzidełku pierścień przeszedł na żołądź tworząc 1-centymetrowy pęcherzyk idący w kierunku cewki. Na początku zmiany smarowałem lioton1000, gdy nie przyniosło to efektów, udałem się do dermatologa, który przepisał mi leki i maści przeciwgrzybicze, które też nie przyniosły poprawy. Dodam, że nie mam żadnych problemów ze wzwodem i oddawaniem moczu. Co to takiego może być, jestem bardzo zmartwiony. Poniżej zdjęcie zmian http://ifotos.pl/img/zdjecie_hhrrerh.jpg Dodam, że pęcherzyk na żołędziu minimalnie jakby się ciągle wydłużał w kierunku cewki.

Myślę, że ta zmiana jaką Pan obecnie posiada na członku jest następstwem nie w pełni wchłoniętego krwiaka, który powstał w przeszłości. Taki krwiak zapewne w części się wchłonął, a w części zwłókniał i dlatego nie znika. W takim przypadku żadne leczenie zachowawcze przy pomocy maści czy kremów nie pomoże. Trzeba rozważyć radykalne wycięcie tej zmiany jeśli zmiana daje rzeczywiście jakieś dolegliwości lub powoduje dyskomfort. Oczywiście najlepiej jeszcze z tym problemem skonsultować się z urologiem. To urolog może usunąć taką zmianę.