Zgrubienie w obrębie wargi

Witam,parę tygodni temu na wewnetrznej stronie wargi pojawiła się bolesna biała plamka,po tygodniowym leczeniu Sacholem ,udało się jej pozbyć,ostatnio w tym samym miejscu wyczułem podłużne zgrubienie,ok 1 cm,wygląda jak blizna,nie boli .Czy powinienem udać się z tym do specjalisty?

Aleksander Ropielewski

Nie mam niestety możliwości oceny zmiany na wardze dlatego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dla bezpieczeństwa sugeruję kontakt z lekarzem.