Zgrubienie w piersi - co robić?

Mam 27 lat. Dzisiaj rano wyczułam pod palcami w dole piersi coś na kształt kulki, ma około centymetra, choć to tylko moje wrażenie. To jakby zgrubienie. Zdecydowanie tego nie miałam i można to wyczuć bez problemu. Czy mam iść do lekarza pierwszego kontaktu czy może od razu do specjalisty?

Witam serdecznie!

Uważam, że powinna Pani odwiedzić ginekologa, dodatkowo najlepiej jeśli posiada w swoim gabinecie aparat USG. Tylko dzięki badaniu lekarz może wnioskować o charakterze guza, a badanie USG u młodych osób jest najlepsze do oceny ewentualnych zmian w piersi.

Pozdrawiam serdecznie