Zielone zabarwienie stolca u ciężarnej

witam, jestem w 17 tygodniu ciąży i od około 2 tygodni niepokoi mnie kolor mojego stolca. A dokładniej jest on czarny a dziś nawet był zielonkawy. Dodam że zmieniła sie jego konsystencja ( jest bardziej luźny) i od około 2 tygodni przyjmuję suplement diety dla kobiet w ciąży (prenatal clasic). Nigdy wcześniej nie miałam problemów z tego typu dolegliwościami. Czy te zmiany mogą byc powodowane właśnie tym suplementem? Z góry dziękuję za pomoc

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej mogą to być objawy niepożądane wynikające ze stosowania Prenatal Classic.