Zimne dłonie i stopy oraz problem cierpnących rąk

Witam moim problemem są zimne dłonie i stopy dodatkowo w zimę nawet gdy mam rękawiczki dłonie bardzo szybko się wychładzają i dodatkowym problemem jest to że bardzo szybko cierpną mi ręce. Proszę o pomoc co z tym zrobić.

Proszę udac sie do lekarza, po ustaleniu szczegółów Pana dolegliwości i zbadaniu lekarz zleci odpowiednie badania i ustali dalsze postępowanie.

Z opisu mogą to byc objawy Choroby lub zespołu RAYNEAUD : zaburzenia krasżenia obwodowego! Moze też niedoczynność tarczycy, przechłodzenie, dawne odmrozenie, zbyt lekki strój i narażenie na zimno . Niepokój i lęk, stres, palenie tytoniu, niedobór wagi, dodatkowo moga sprzyjać obkurczaniu naczyń i niedokrwieniu
Do konsultacji, rozważyć leki poprawiające krażenie, a na razie CIEPŁE UBRANIE