Zimne poty, wzdęcia a możliwość ciąży

mam 50 lat ostatni okres miałam koniec wrzesnia zrobiłam 2 testy ciązowe wynik ujemny byłam hora 1 listopada brałam antybiotyk 5 pazdziernika miałam taki obiaw ze zalałam się zimnym potem az mi się zrobiło słabo mam wzdęcia czy mogę być w ciąży

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, występujące u Pani objawy nie wskazują na ciążę. jeśli chce się Pani upewnić proszę wykonać test ciążowy. Być może wchodzi Pani w okres menopuazy. Pozdrawiam