Zimne stopy wieczorami

Mam zimne stopy w porze wieczornej - nie zaleznie od temperatury w mieszkaniu czy za oknem; rano po przebudzeniu odczuwam ze mam ciezkie nogi i mnie bola. Jakie badania wykonac nalezy, aby rozpoznać problem zdrowotny?

Przyczyn może byc kilka. Proszę udac się do lekarza, który po dokładnym zebraniu wywiadu dotyczacego Pana dolegliwości i zbadaniu zleci odpowiednią diagnostykę.