Złamana szyjka kości udowej u 80-letniej kobiety

złamana szyjka kości udowej u kobiety 80 letniej w dniu 2 czerwca 2015r. w szpitalu skręcili na śruby. w pażdierniku puściły śruby i zza kilka dni zostały usunięte.miała być endoproteza ,miała być ale nie będzie...lakarz zakończył leczenie,kość nie zrosła,.....ze złamaną nogą nie mogę chodzić ,,,, boli ,,,pieczenie pięt ,,,nogi popuchnięte,,,,,,w nocy mało sypiam ...lekarz nie wie co dalej......szukam pomocy ...

Witam serdecznie,

Proszę wykonać badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy bliższego końca kości udowej oraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Opisana przez Pana sytuacja może być w przebiegu osteoporozy. Jeśli zdiagnozowana zostanie osteoporoza, wskazana konsultacja w Poradni Leczenia Osteoporozy.

Pozdrawiam.