Złamanie guzowate kości śródstopia a sztywne obuwie

Miesiac temu nastąpilo złamanie guzowate piatej kosci śródstopia stopy lewej.ZALECONO chodzenie w twardym obuwiu i kontrole z dwa tygodnie.Na wizycie zrobiono zdiecie i lekarz stwierdzil ze jest dobrze.Jest juz 4 tygodnie a, w miejscu zlamania dalej mnie boli nie moge sie dotknac jest to miejsce zaczerwienione i nadal boli przy chodzeniu .Czy to tak ma byc czy cos sie tam dzieje.Moze za dużo chodz,choć staram się oszczedzac.Za dwatygodnie ide do ortopedy( bedzie juz 6 tydzien),czy moze wczesnie

Aleksander Ropielewski

Trudno mi się wypowiedzieć nie wiedząc jakiego rodzaju było to złamania i jak się wygoiło (po 2 tyg musiało to być raczej pęknięcie), jednak dalsza bolesność może sugerować, że nie doszło do pełnego zrostu. Na pewno warto skontaktować się z ortopedą.