Złamanie kości łokciowej u 31-latka do analizy

Witam 5 dni temu złamałem nasade blizsza kosci lokciowej. Epikryza - rtg - zlamanie wrostka dziobiastego lokcia lewego. Zalozony mam kokon bandazowy. Czy spuchniecie przedramienia i dloni to normalne? Ile powinienem w tym chodzic i kiedy najlepiej zaczac rehabilitacje?

Szanowny Panie,
Złamania w obrębie łokcia wymagają nieco innego postępowania, niż w przypadku złamań innych kości: unieruchomienie jest znacznie krótsze, rehabilitację zaczyna się szybciej po kontroli ortopedycznej koło 7-10 dnia. W przypadku obrzęków kończyny stosuje się elewację kończyny, zimne okłady oraz preparaty doustne typu Cyclo3Fort. Warto jest jednak wszystkie te czynności podejmować w konsultacji z ortopedą.