Złamanie kości promieniowej u 65-latki

Witam. 5 miesięcy temu złamałam kość promieniową w nadgarstku. Po odbytej rehabilitacji (laser,krioterapia,masaż) dalej odczuwam mrowienie palca wskazującego i kciuka ,a w nocy palca środkowego. Proszę o szybką odpowiedź i radę co mam w tej sytuacji zrobić :) Pozdrawiam.

Szanowna Pani, sugeruję konsultacje ortopedyczną. Na podstawie wywiadu można podejrzewać, między innymi, pourazowy zespół ciesni nadgarstka. Aby przyspieszyć diagnostykę - przed wizytą u ortopedy m o ż e Pani wykonać : RTG nadgarstka, EMG nerwu pośrodkowego. Kluczowe znaczenie ma badanie ortopedyczne i dalsze decyzje wspólnie z Panią podejmie konsultujący Panią ortopeda. Pozdrawiam