Złamanie obojczyka a wynik RTG

Witam. Mieszkam i pracuję w Niemczech. 29 marca 2015 przewróciłam się i złamałam obojczyk. Następnego dnia byłam na pogotowiu gdzie zrobili mi prześwietlenie. Ręka została tylko włożona na temblak i kazano mi z nim chodzić przez tydzień. Ja chodziłam i spałam dłużej. Przez ten czas wzięłam tylko dwa razy leki przeciwbólowe. Dziś nie odczuwam bólu. Czy możliwe jest że kość już się zrosła. Chciałabym w poniedziałek wrócić do pracy i nie wiem czy już mogę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ponowna kontrola u lekarza ortopedy. Bez poznania stopnia złamania, być może bardziej stopnia pęknięcia kości nie można nic więcej powiedzieć.