Złamanie ręki z przemieszczeniem w trzonie kości ramiennej

Witam, złamałem rękę z przemieszczeniem w trzonie kości ramiennej 29.12.2014 byłem operowany 30.12.2014 i założono mi zespolenie śródszpikowe tytanowym gwoździem przebieg pooperacyjny niepowikłany. Od tego czasu uczęszczam na rehabilitacje i stosuje tak magnetoterapie jak i laser. Według zaleceń na wypisie rękę mogę zacząć obciążać po upływie 6 tygodni, jednak dwa dni przed upływem tego terminu mam studniówkę i zastanawiam się czy będę mógł sobie pozwolić na delikatne tańczenie? Pozdrawiam

Witam,
nigdy nie ma tak, że podany termin jest na sztywno ustawiony i na pewno będzie pełny zrost i na pewno będzie można obciążać, najlepiej od razu na 100%. Poobserwować kończynę jakie ma zakresy bezbolesne i trzymać się ich podczas zabawy. Najważniejsze to nie wprowadzać się ból, żeby stwarzać tkankom warunki do gojenia się. Wszystko ale bez bólu. Miłej zabawy. Pozdrawiam Dziękuję