Złapała mnie grypa - gdzie się udać do lekarza poza swoim miejscem zameldowania?

Wczoraj złapała mnie grypa. Ponieważ pracuję w Białymstoku, ale nie jestem tutaj zameldowany, nie wiem, gdzie szukać pomocy? Czy specjalnie muszę jechać do swojego lekarza rodzinnego? Czy też muszę się udać na pogotowie w Białymstoku?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Proszę zgłosić się do najbliższej przychodni POZ z dokumentem potwierdzającym ubezpieczenie .