Złe samopoczucie i mdłości podczas stosowania Elicea

Witam, od 9 grudnia biore elicea q tab, przez dwa tygodnie brałam 2,5mg a później 5mg, teraz też biorę 5mg. Pierwszy dzień jak wzięłam miałam rozwolnienie i nie trzęsło mnie tylko szarpało. Do teraz utrzymuje się ból zębów i ciągłe mdłości. Całe dnie mnie mdli, tego nie da się wytrzymać już. Schudłam bardzo, ważę teraz 42kg bo przez te mdłości nie mogę jeść, nieraz nawet cały dzień nic nie jem. Mówiłam psychiatrze to twierdzi że wmówiłam sobie że mnie mdli i że nic mi nie jest. Co mam robić?

Witam ten lek jako skutek uboczny powoduje mdłości, proszę ponownie skonsultować się ze swoim lekarzem , lub z innym lekarzem psychiatrą.Pozdrawiam serdecznie.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza