Złe samopoczucie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych

Od lutego biore OC 35 na silny trądzik i pcos . Czułam się po tych tabletkach świetnie humor się poprawił, włosy, brak bolesnych miesiączek. Po tych 5 miesiącach lekarz zmienił mi tabletki na słabsze Atywie lecz po nich miałam huśtawki nastroju i po miesiącu wróciłam do OC 35 lecz mam wrażenie że teraz te tabletki nie działają,wychodzą krosty , boli brzuch przed miesiączką , brak humoru , włosy są tłuste wytrzymują dzień..nie wiem o co chodzi? czy to wróci do stanu wcześniejszego? pomocy:(

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane objawy mogą być związane z przyjmowanym lekiem. Zalecam konsultację u lekarza ginekologa.