Złe samopoczucie przy raku piersi

dzien dobry,mam pytanie czy przy raku piers mozna sie zle czuc,od miesiaca sie dowiedzialam ze mam raka wiec nie wiem czy to tak powinno czy nie.Od 10 lat mieszkam w anglii a chcialabym sie zapytac naszych lekarzy w polsce a zarazem z mojego miasta lubin,gdyz moja mama tez 3 lata temu zmarla na raka prosze o odpowiedz na maila.Z powazaniem Elzbieta.

Jeżeli Pani Mama Zmarła rzeczywiście na raka piersi-to jest Pani w grupie wysokiego ryzyka! Nic Pani nie pisze o wielkości guza,stopniu zaawansowania i planowanym leczeniu! Nie wiem też jaki stopień ubezpieczenia ma Pani w Anglii! Sprawa wymaga zdecydowanych działań onkologicznych w Anglii lub w Polsce!!! zż